Rusza 15. edycja Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza

Ogłaszamy 15. edycję Konkursu Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza. W tym roku, jak dotychczas, osiem kategorii, ale w nowej odsłonie. Wielka Gala Biznesu, podczas której poznamy Laureatów tegorocznego Konkursu, odbędzie się tradycyjnie w czwarty poniedziałek października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza to wyróżnienie, którego zadaniem jest  promowanie liderów rozwoju Dolnego Śląska, a jednocześnie inspirowanie firm i instytucji, do działań wpływających na sukces naszego regionu. Dla przedsiębiorstw i samorządów  Dolnego Śląska to doskonała okazja, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Bogata historia Gryfów świadczy o prestiżu tej nagrody, a sam Konkurs co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W obecnej edycji Kapituła Konkursu zdecydowała o kilku zmianach w kategoriach, i tak  “Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla mikro i małych przedsiębiorstw” oraz “Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla średnich i dużych przedsiębiorstw” zostały połączone w jedną kategorię: “Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój”. Dodatkowo w związku z nowymi trendami w środowisku biznesowym pojawiła się  kategoria: “Start-up Roku”. Przyznana zostanie również nagroda dla jednostek samorządu terytorialnego za “Przedsięwzięcie tworzące wartość dla mieszkańców”.

Zachęcamy do udziału w Konkursie. Forma zgłoszenia w tym roku została udoskonalona. Szczegóły już niebawem.

Zapraszamy do śledzenia strony gryfy.pl oraz fanpage’a na Facebooku, na której będą pojawiać się bieżące informacje dotyczące konkursu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.